Promocje
naszyjnik Ring
naszyjnik Ring

320,00 zł

Cena regularna: 370,00 zł

Najniższa cena: 370,00 zł
Pierścionek Adriana Secret
Pierścionek Adriana Secret

294,00 zł

Cena regularna: 490,00 zł

Najniższa cena: 294,00 zł
naszyjnik Adriana True długi
naszyjnik Adriana True długi

1 185,00 zł

Cena regularna: 1 580,00 zł

Najniższa cena: 1 185,00 zł
naszyjnik Adriana True
naszyjnik Adriana True

652,50 zł

Cena regularna: 870,00 zł

Najniższa cena: 652,50 zł
broszka Adriana True z kamieniami
broszka Adriana True z kamieniami

391,00 zł

Cena regularna: 460,00 zł

Najniższa cena: 391,00 zł

Zwroty i reklamacje

ODSTĄPIENIE OD UMOWY
Zwrot i wymiana towaru możliwe są w terminie 14 dni od otrzymania produktu. Towar nie może nosić oznak użytkowania. Nienaruszona musi pozostać plomba (jeśli towar taką posiada). Potrzebny jest też paragon lub faktura.
Klient odstępujący od Umowy Sprzedaży ponosi jedynie koszty odesłania produktu do Sprzedawcy.
Termin czternastodniowy, w którym Konsument może odstąpić od Umowy, liczy się od dnia, w którym Konsument objął Produkt w posiadanie.
Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Klientowi w wypadku Umowy Sprzedaży, która dotyczy rzeczy nieprefabrykowanej, wyprodukowanej według specyfikacji Klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
Prawo odstąpienia od umowy przysługuje zarówno Sprzedawcy jak i Klientowi, w przypadku niewykonania przez jedną ze stron umowy swojego zobowiązania w ściśle określonym terminie.
Zwracane Towary należy odesłać na następujący adres: Saffa Marta Szafraniec, pl. Oddziałów Młodzieży Powstańczej 2/5, 40-061 Katowice, wraz z dołączonym formularzem zwrotu.
O odstąpieniu od umowy Klient może wcześniej poinformować Sprzedawcę za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: pracownia@saffa.pl
Środki pieniężne za zwracany Towar zostaną zwrócone w ciągu 14 dni za pośrednictwem platformy, z której dokonano przelewu lub przelewem bankowym na konto

wskazane w formularzu zwrotu.


Zwrotom oraz wymianie nie podlegają indywidualnie dopasowane produkty, do których zaliczają się produkty z grawerem, pierścionki wykonywane ręcznie, niestandardowe wzory oraz długości naszyjników i łańcuszków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl